Urządzenie Pokedex

Serwer Minecraft Pokemon bez modów - PokeSky.pl
Urządzenie Pokedex - wygląd w grze

Przez całą rozgrywkę Twoim najlepszym przyjacielem (zaraz po Pokemonach) będzie urządzenie Pokedex. To małe cacko w ostatnim slocie twojego zasobnika pomoże Ci przy wielu czynnościach. Głównymi funkcjami urządzenia są:

Mapa

Z poziomu tej zakładki będziesz mógł zobaczyć serwerową mapę oraz odblokowane przez Ciebie lokacje. W przypadku nieodblokowanej lokalizacji zobaczysz znak zapytania. W przypadku odblokowanej lokacji zobaczysz jej ikonę. Po kliknięciu w ikonę danej lokacji teleportujesz się do niej. Możesz to robić raz na 5 minut. Co więcej, do miasta możesz teleportować się bez żadnych ograniczeń!

Wyspa

Jest to zakładka, w której możesz dowolnie zarządzać swoim kawałkiem świata PokeSky.pl. W tym miejscu możesz utworzyć swoją wyspę, zarządzać członkami i dostępem do odwiedzin oraz teleportować się na nią. Zachęcamy do budowania i chwalenia się swoimi budowlami!

Gracz

W tej zakładce znajdziesz informacje o stanie swojej rozgrywki; zobaczysz stan swojego konta, przejrzysz swoje statystyki oraz zobaczysz, jakie Pokemony udało Ci się odblokować i złapać.

Odblokowane Pokemony

W tym miejscu zobaczysz, które Pokemony udało Ci się odblokować. Uzykasz także informacje o tym, czy udało Ci się złapać zarówno podstawową wersję danego Pokemona, jak i również jego wersję Shiny. W zakładce tej przeczytasz także o typie Pokemona, jego podstawowych umiejętnościach oraz ewolucjach.

Inne

Ponadto, z poziomu urządzenia możesz odnaleźć linki przekierowujące na stronę www serwera oraz znaleźć wskazówki, w jaki sposób je używać.

IP: pokesky.pl Zagraj teraz 1.20.4