Trenowanie Pokemona

Serwer Minecraft Pokemon bez modów - PokeSky.pl

Jednym z celów gry jest stworzenie najsilniejszego zespołu Pokemon. Jak to jednak osiągnąć? Na serwerze PokeSky.pl dostępne są dwie metody trenowania Pokemonów.

System poziomowania

Model zdobywania doświadczenia w grze jest charakterystycznym dla klasycznych pozycji MMORPG systemem. Gracz, walcząc z Pokemonami przy pomocy Pokemona, zdobywa doświadczenie po jego neutralizacji. Warto jednak wiedzieć, że poziomy trenera i Pokemona są niezależne, zatem Pokemon gracza zdobywa własne punkty doświadczenia, podnosząc własny poziom, jak i gracz podnosi swój poziom trenera. W zależności od różnicy poziomu występującej między Pokemonem gracza(/poziomem trenera), a wrogim stworkiem, nasz pupil (/gracz) otrzyma różną ilość punktów doświadczenia. Im wyższy poziom wrogiego Pokemona, tym więcej punktów doświadczenia nagrody. Warto jednak wiedzieć, że występują pewne ograniczenia. Różnica poziomów między Pokemonami nie powinna być większa niż 30, w innym wypadku Pokemon (lub gracz) nie otrzyma doświadczenia. Obecnie wyjątkiem są Pokemony o poziomie powyżej 50 - te niezależnie od różnicy poziomów zawsze dostarczają punkty doświadczenia.

TM

Trenowanie Pokemona - TM

Łupiąc skrzynie ze skarbami, pokonując Pokemony albo realizując questy, gracz może zdobyć TM Disc - są to wyjątkowe nośniki danych, które wykorzystane w odpowiedni sposób mogą nauczyć Twojego Pokemona dodatkowych umiejętności. Musisz jednak pamiętać, że nie każdy Pokemon jest zdolny nauczyć się każdej techniki.

IP: pokesky.pl Zagraj teraz 1.20.4