Leczenie, Ewolucje, Recykling

Serwer Minecraft Pokemon bez modów - PokeSky.pl
Leczenie, Ewolucja, Recykling

Trenowanie Pokemonów stawia przed graczem wiele wyzwań i trudnych decyzji. Serwer PokeSky.pl oferuje graczowi wiele funkcji związanych z procesem budowania najlepszego zespołu Pokemon w dziejach.

Leczenie

Czasami podczas walki z trudnym przeciwnikiem, sekunda spóźnienia może przynieść opłakane skutki. Jeśli Twój Pokemon zemdleje w trakcie walki, konieczne może być użycie przedmiotu Revive lub udanie się do miejskiego ośrodka PokeCenter w celu skorzystania z maszyny leczącej Pokemony. To rozwiązanie pozwoli przywrócić wszystkie posiadane w inwentarzu Pokemony do pełni zdrowia.

Ewoluowanie

Ewoluowanie Pokemona

Nic tak bardzo nie cieszy trenera, jak chwila, w której jego Pokemon otrzymuje nowy, fantastyczny wygląd, silne umiejętności i adekwatnie wyższe statystyki. System ewolucji na serwerze PokeSky.pl stawia przed graczem dwa główne wymagania:

  1. Konsekwentne trenowanie Pokemona, aby podnosić jego poziom.
  2. Posiadanie kamieni ewolucyjnych.

Aby sprawdzić dokładne wymagania ewolucji dla Twojego Pokemona, wykorzystaj maszynę ewolucyjną dostępną w mieście. Włóż Pokeballa z wybranym Pokemonem do odpowiedniego slotu i zapoznaj się z opisem dostępnym w polu poniżej.

Każda ewolucja posiada unikatowe wymagania - graniczny poziom Pokemona, którego przekroczenie daje możliwość ewoluowania oraz określona ilość różnych rodzajów kamieni ewolucyjnych.

Kamienie ewolucyjne możesz zdobyć poprzez pokonywanie i lootowanie dzikich Pokemonów. Wartą zapamiętania zasadą jest, że kamień ewolucyjny o określonym poziomie możesz zdobyć z pokonanego Pokemona, do którego ewolucji jest on potrzebny. Dlatego, jeśli chcesz ewoluować Pikachu w Raichu, kamienie ewolucyjne możesz zdobyć między innymi pokonując dzikiego Raichu.

Recykling

Zdobywanie doświadczenia na pewnym etapie może stwarzać nie lada problemy. Z pomocą przychodzi graczowi maszyna recyklingowa. Dzięki niej możesz wymienić schwytane Pokemony na cukierki “Rare Candy”. Pokemon nakarmiony takim cukierkiem natychmiast otrzymuje 1000 punktów doświadczenia. W zależności od poziomu schwytanego Pokemona możesz otrzymać różną ilość cukierków. W przypadku początkowych Pokemonów o niskim poziomie, wymiana jest niemożliwa.

IP: pokesky.pl Zagraj teraz 1.20.4