Łapanie Pokemonów na PokeSky

Serwer Minecraft Pokemon bez modów - PokeSky.pl

System łapania Pokemonów na serwerze PokeSky.pl wymaga, aby Pokemon, którego gracz chce schwytać był nieprzytomny. Dodatkowo Pokemona może schwytać tylko ten gracz, który najbardziej przyczynił się do jego pokonania (zadał najwięcej obrażeń).

Aby podjąć próbę schwytania Pokemona, weź w rękę Pokeball i rzuć nim w kierunku nieprzytomnego Pokemona. Rozpocznie się animacja chwytania Pokemona i komunikat na czacie informujący o powodzeniu lub porażce.

Rodzaje Pokeballi

Łapanie Pokemonów - rodzaje Pokeballi

W uniwersum PokeSky.pl możesz spotkać się z wieloma wariantami Pokeballi. Każdy z nich cechuje unikatowy wygląd oraz różna skuteczność chwytania. Np. Ultra ball poza klasycznym wyglądem znanym z oryginalnych gier, cechuje się mnożnikiem zwiększającym szanse na schwytanie Pokemona o 2.5 raza.

Główne czynniki

Szanse na schwytanie Pokemona różnią się w zależności od użytego Pokeballa, ale również rzadkości i siły Pokemona. Chwytanie Pokemonów na PokeSky.pl jest niełatwym zadaniem, dlatego każdy schwytany stworek zapewnia dodatkowy zastrzyk satysfakcji!

Pokemony Shiny i rzadkie gatunki

W przypadku unikatowych Pokemonów takich jak odmiany shiny i rzadkie gatunki szansa na złapanie jest naprawdę niewielka. W ich przypadku uzasadnione jest używanie wysokiej jakości balli.

Komputer PC

Łapanie Pokemonów - komputer PC

Zgodnie z logiką oryginalnych gier Twój zespół Pokemonów pomieści aż 6 stworków. W związku z tym w swoim inwentarzu możesz nosić maksymalnie 6 zamieszkałych balli. Wszystkie Pokemony, które schwytasz mając przy sobie 6 stworków, trafią do komputera PC skąd możesz nimi zarządzać przy użyciu komputera w miejskim Centrum Pokemon.

IP: pokesky.pl Zagraj teraz 1.20.4